شرایط استفاده از باشگاه مشتریان

قوانین و مقررات باشگاه مشتریان بهازکالا

      مقررات ذکر شده در زیر، مجموعه قوانین حاکم بر باشگاه مشتریان بهازکالا می باشد، و ثبت نام و عضویت شما در باشگاه به این معنی است که از این قوانین آگاهی داشته و آنها را پذیرفته اید. بنابراین توصیه می گردد قبل از ثبت نام حتما اقدام به مطالعه این مجموعه قوانین بفرمایید. ایجاد هر گونه تغییراتی در قوانین سایت باشگاه مشتریان از اختیارات باشگاه مشتریان بهازکالا است؛ و هر گونه تغییری در قوانین از طریق همین صفحه (صفحه قوانین و مقررات) به اطلاع اعضا محترم خواهد رسید. بنابراین تنها مرجع رسمی اطلاع رسانی و ثبت قوانین سایت باشگاه مشتریان بهازکالا این صفحه می باشد. در صورت ایجاد تغییر در قوانین ابتدا از طریق این صفحه اطلاع رسانی صورت می گیرد؛ و بلافاصله بعد از درج قانون جدید در سایت باشگاه مشتریان بهازکالا ، قوانین جدید لازم الاجرا می باشند. پس توصیه می گردد، اعضا محترم به طور پیوسته پیگیر تغییرات ایجاد شده در قوانین باشگاه مشتریان شرکت بهازکالا باشند.

 • پایگاه اینترنتی باشگاه مشتریان بهازکالا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 • پایگاه اینترنتی باشگاه مشتریان بهازکالا در چارچوب قوانین تجارت الکترونیکی و جرایم رایانه ای کشور فعالیت می نماید. همچنین تمامی اعضا این باشگاه نیز به این مجموعه قوانین مقید می باشند.
 • اطلاعات، محتویات و خدمات ارائه شده در این وب سایت مختص اعضا باشگاه مشتریان بهازکالا می باشد و همچنین مالکیت معنوی این محتوا در اختیار شرکت بهازکالا است؛ بنابراین هر گونه سوء استفاده از محتوا مغایر با قوانین سایت باشگاه مشتریان بهازکالا بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت. البته استفاده از محتویات سایت برای وبگاه ها و وبلاگهای شخصی برای استفاده های غیر تجاری با ذکر منبع بلامانع است.
 • هر گونه استفاده از "page-scrape"، "robot"، ”spider" یا سایر ابزارهای اتوماتیک، الگوریتم، برنامه یا مراحل دستی مشابه برای دستیابی، مالکیت، کپی یا هدایت قسمتی از وب سایت ممنوع می باشد. همچنین به کارگیری هر روش دیگری برای فراگیری ساختار وب سایت یا تلاش برای کسب اجزاء، اسناد یا اطلاعات وب سایت ممنوع می باشد. دسترسی غیرمجاز به هر یک از قسمت ها یا مشخصات وب سایت یا سایر سرویس های ارائه شده آن از طریق هک کردن، رمزگشایی و نیز سایر روش های غیرمجاز ممنوع بوده و عواقب قانونی خواهد داشت.
 • باشگاه مشتریان بهازکالا هیچ مسئولیتی در قبال لینک های اتصال به سایر وب سایتها ندارد. محتوا، قوانین، ضوابط و مقررات وب سایتهای لینک شده از طریق باشگاه مشتریان بهازکالا ، قطعا محتوا و ساختاری متفاوت خواهند داشت و اینکه لینک وب سایت مذکور در وبگاه باشگاه بهازکالا قرار گرفته، دلیل بر تایید آن وب سایت از طرف باشگاه مشتریان بهازکالا نمی باشد. بنابراین توصیه اکید می شود، نسبت به حق مالکیت، ضوابط و شرایط وب سایت باشگاه مشتریان بهازکالا مورد نظر توجه فرمایید.
 • تمامی محتویات این وب سایت ازجمله متن ها، تصاویر، لوگوها، نمادها، عکس ها و نرم افزارها، دارایی های شرکت بهازکالا محسوب شده و تلفیق (به معنای جمع آوری، مرتب سازی و گرد هم آوری) محتویات این سایت نیز منحصراً متعلق به شرکت بهازکالا بوده و توسط قوانین بین¬المللی کپی رایت محافظت می گردد. بنابراین استفاده¬هایی همچون بازسازی، تغییر، مشارکت، انتقال، چاپ مجدد، نمایش یا استفاده از محتویات و مطالب این وب سایت ممنوع می باشد.
 • استفاده از وب  سایت به هر روشی که سبب آسیب دیدگی، ایجاد وقفه یا زیان رسیدن به آن شود، ممنوع می باشد. بدین وسیله تمامی اعضاء توافق می نمایند که در صورت نقض مقررات و قوانین مربوطه، تمامی خسارات احتمالی وارده بر شرکت بهازکالا ، کارکنان و شرکت های تابعه آن را بر عهده بگیرند. شایان ذکر است مسئولیت ارتباطات الکترونیکی و مطالب ارسالی از رایانه اعضاء باشگاه، بر عهده خود ایشان بوده و استفاده از وب سایت فقط برای اهداف قانونی جایز می باشد.
 • ارسال هر گونه موضوعات خلاف قانون، خلاف شرع و خلاف اخلاق در وب سایت ممنوع می باشد. همچنین درج مطالب فریب دهنده و خلاف واقع پیگرد قانونی دارد. همینطور ارسال و یا استفاده از مطالب و موضوعاتی که حاوی ویروسهای نرم افزاری، فعالیتهای سیاسی، درخواستهای تجاری، نامه های زنجیره ای و یا SPAM باشند نیز ممنوع می باشد
 • استفاده از وب سایت به هر شکلی که سبب ایجاد آزردگی خاطر، ناراحتی و یا هیجان بی مورد سایرین گردد، ممنوع می باشد
 • مسئولیت مطالب ارسال شده توسط اعضا باشگاه به عهده خود ایشان بوده و لزوماً مورد تایید باشگاه مشتریان شرکت بهازکالا نمی باشد
 • برای اینکه فرد عضو بتواند از محتوا و امکانات باشگاه مشتریان بهازکالا استفاده کند، باید در چارچوب قوانین سایت باشگاه مشتریان بهازکالا فعالیت کند؛ هرگونه تخطی از این قوانین توسط عضو این اختیار را به باشگاه مشتریان شرکت بهازکالا می دهد که با فرد خاطی برخورد کند. تصمیم گیری در مورد نحوه برخورد با اعضایی که قوانین سایت را رعایت نمی کنند، به عهده باشگاه مشتریان می باشد. این مجازات می تواند، کسر قسمتی و یا تمامی امتیازات فرد عضو باشد، می تواند گرفتن دسترسی عضو به بخشهایی از سایت باشد، و یا حتی منجر به ابطال عضویت فرد در باشگاه مشتریان بهازکالا گردد. در اینصورت فرد هیچ گونه حق ادعا و اعتراضی به تصمیم گرفته شده نخواهد داشت.
 • تبلیغ و یا فروش مستقیم و یا غیر مستیقم هر نوع محصول مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران در وب سایت باشگاه مشتریان بهازکالا اکیدا ممنوع می باشد
شرایط و ضوابط عضویت
 • اعضا حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت ‌نام نداشته و تعهد می‌نمایند که اطلاعات خود را به صورت صحیح در وب‌سایت باشگاه مشتریان بهازکالا وارد نماید. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسؤولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ کاربر می‌باشد. همچنین اعضا تعهد می‌نمایند هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب سایت باشگاه مشتریان بهازکالا اصلاح نمایند. در غیر این‌صورت، این وب‌سایت هیچ‌گونه مسؤولیتی در قبال تبعات ناشی ازعدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.
 • باشگاه مشتریان شرکت بهازکالا این اختیار را دارد تا درخواست متقاضیانی را که جهت عضویت در سایت رسمی باشگاه مشتریان شرکت بهازکالا ثبت نام می نمایند را بررسی و در خصوص پذیرش و یا رد آنها تصمیم گیری نماید. براین اساس پذیرفته شدن افراد در باشگاه مشتریان، محدودکننده اختیارات باشگاه در رعایت ضوابط و مقررات نبوده و در صورت عدول هر یک از اعضاء از مقررات باشگاه، این اختیار برای باشگاه وجود دارد تا بدون اعلام قبلی با حذف تعهدات و امتیازات اعطائی، درخصوص عضویت ایشان تصمیم گیری نماید. در این صورت افراد یاد شده به طور قطع و غیرقابل عدول حق هرگونه ادعا و اعتراضی را نسبت به تصمیمات باشگاه از خود سلب می‌نمایند
 • هر کاربری که دارای کد کاربری و کلمه عبور در سایت باشگاه مشتریان بهازکالا باشد در قبال هر فعالیتی که بتوان در بخش کاربری انجام داد مسئول بوده و این مسئولیت شامل محتوا، عکس ها، فیلم ها و ... می¬باشد. بنابر این در محافظت از کلمه عبور خود دقت کافی را مبذول فرمایید. مسئولیت حفظ رمز عبور وب سایت هر کاربر کاملاً بر عهده کاربر است و در صورت عدم حفظ آن، باشگاه مشتریان بهازکالا عواقب ناشی از آن را بر عهده نخواهد گرفت. ضمناً استفاده از محصولات دیگران به نام خود نیز غیرمجاز بوده و ثبت لینک به هر سایت غیرمجاز ممنوع می باشد.
 • باشگاه مشتریان بهازکالا با اجرای طرح امتیازی به اعضای خود امتیاز اختصاص داده و این امکان را فراهم می نماید تا اعضاء با جمع آوری امتیاز در طرح های تشویقی باشگاه شرکت نموده و از مزایای پاداش ها بهره‌مند شوند. بر این اساس باشگاه مشتریان شرکت بهازکالا این اختیار را دارد تا تغییرات مورد نظر خود را در خصوص نحوه امتیازدهی انجام داده و اعضاء به طور قطع و غیرقابل عدول حق هرگونه ادعا و اعتراضی را نسبت به باشگاه از خود سلب ‌می نمایند.
 • ایجاد، تغییر، توقف و یا حذف طرح امتیازی یا اجزاء آن از قبیل شرایط ورود به بخش طرح امتیازی، مقدار امتیاز تخصیص داده شده به هر فعالیت، طول عمر امتیازها، پاداش های متناسب با امتیازها، ارزش ریالی امتیازها و... در اختیار باشگاه است.
 • ایجاد، تغییر، توقف و یا حذف پاداش های اعطایی یا اجزاء آن از قبیل شرایط ورود به بخش پاداش، تعداد، مبالغ و نوع پاداش و... در اختیار باشگاه است
 • تغییر در زمان بندی به روزرسانی امتیازها، رسیدگی به درخواست پاداش های ارائه شده، اهدا یا پرداخت جوایز و ... در اختیار باشگاه است
 • هرگاه برای باشگاه مشتریان شرکت بهازکالا محرز شود که تراکنش های صورت پذیرفته توسط اعضاء که منجر به امتیاز شده است، به صورت صوری و از روش هایی مغایر با روش های تعریف شده در کسب و کار و یا هر نوع روش دیگر با هدف شبیه سازی تراکنش ها بوده و هدف از انجام آن صرفاً کسب امتیاز بوده است، باشگاه این اختیار را دارد که بدون اعلام قبلی از ادامه فعالیت آن دسته از اعضاء در هر مرحله ای که هستند ممانعت به عمل آورده و با حذف تعهدات و امتیازات اعطایی درخصوص عضویت و یا لغو عضویت ایشان تصمیم گیری نماید. بدین وسیله افراد یاد شده به طور قطع و غیرقابل عدول حق هرگونه ادعا و اعتراضی را نسبت به تصمیمات باشگاه مشتریان شرکت بهازکالا از خود سلب می‌نمایند.
 • باشگاه مشتریان شرکت بهازکالا این اختیار را دارد تا درخصوص برخورد با اعضایی که به واسطه استفاده از خدمات شرکت بهازکالا ، موجبات ضرر و زیان شرکت و یا سایر مشتریان را فراهم نموده اند، به نحو مقتضی تصمیم گیری نماید.
 • شرکت بهازکالا در موارد زیر مجاز به استفاده از اطلاعات شخصی جمع آوری شده می باشد:
 • درصورتی که مشخصات یا رمز ثبت شده برای استفاده از خدمات باشگاه مشتریان بهازکالا را فراموش کرده باشید، باشگاه مشتریان بهازکالا برای مشخص نمودن هویت شما و انجام همکاری های لازم می تواند از اطلاعات ثبت شده استفاده نماید
 • برای فراهم نمودن خدمات مورد تقاضای شما.
 • به منظور فراهم آوردن اطلاعات بیشتر در مورد سایر وب سایت ها و خدماتی که از نظر شرکت بهازکالا برایتان حائز اهمیت است
 • برای بازاریابی های آینده، اهداف همگانی و مشترک از جمله بازاریابی مستقیم و نیز تحقیقات و مطالعات بازار.
 • اطمینان از مرتبط بودن اطلاعات با علایق شما و سایر مصارف مجاز از جانب شما.
 • در صورت نیاز به استفاده از اطلاعات شخصی اعضاء در سایر موارد، باشگاه مشتریان شرکت بهازکالا پیش تر رضایت شما را کسب خواهد نمود.