درباره ما

شرکت بهازکالا
 

به دور دست می روم،به  شهرها، روستاها، کوهها وایلاتی که در چمن زارها بدنبال زیبایی های زندگی بودند. در تاریخ و آثار آنان،در سنگ نبشته های قدیمی ، در حجاری ها و کاشی های معرق  و فیروزه ای ، درکوزه ، سفال و سنگ،جلوه هایی از درّ گهر بانوی ایرانی چشم نواز است.

 

می خواهیم با او باشیم،چون او در خانه،وچون او پی به وجود نظم ، زیبایی و کارایی  ببریم. اکنون صدها سال  پس از عصر کوبه ، کوله ، ریتون و کوزه   دنیا چشم به  تعریف نوینی  از نظم  و زیبایی و  کارایی دارد.

 

خانه ایرانی، بانوی ایرانی،  همان درّ سالیان پیش  است و لطافت و ظرافت  کدبانوگری امروز ره به همان گذشته دارد.
 

خانه ایرانی ، بانوی ایرانی ،  حرف اول و آخر انتخاب است،در آغاز او درست می بیند و بعد به دنبال  یافتن مقصود سفر می کند،جستجو می کند و ناگاه خاستگاهش پدیدار می شود.
 

خانه ایرانی، بانوی ایرانی،  دل می بندد به همه هنر و زیبایی، چای داغ و دبش در فنجان لب دوز  کمرباریک و نعلبکی نقش دار قجری. او نظیف  و پاک در خلق  ساختن دقایقی دلچسب و عطر آگین  است ، او در مطبخ  چونان رهبر اکستر،با بنشن ، ادویه ، هل و گلاب ما را به پاکی روزی مان رهنمون می کند.
 

خانه ایرانی،بانوی ایرانی،  دستها ظریف  و زیبا ، دست می نوازد به ظروف ، گویی که چنگ نوازی چیره دست در پی موسیقی  زندگی می چرخد و می نوازد.

خانه ایرانی،بانوی ایرانی،  ما سر بر می اندازیم و در تعظیم  ، تکریم  و اقدام قصد کردیم  که در ساختن این طعم  وعطر زندگی همراهش باشیم ، هم آوایش باشیم ، با اندیشه اش اندیشیدیم  و طرحی نو  را  از گذشتگان  بی بدیلمان به عاریه گرفتیم.

بهاز کالا همخانه است،  همخانه ای که در دستان  کدبانوی  ایرانی خانه ای می سازد پر ز مهر ،پر ز خاطره ،که در آن نظم ، زیبایی و کارایی بهترین ره آورد دقایقی است که بانوی ایرانی می نوازد و می سراید.بهاز با اندیشه بانوی ایرانی همان یادگه ای است که در دقایق مطبخ بهترین دوست و همصحبت اوست.

در طول  مسیر ساختن  خانواده بهاز همواره " داشتن بهترین ها"  آرزوی  مدیران  بوده  است، فقط طرح و رنگ مهم نبود و معیارهایی چون بهداشت،کارایی،منطبق بودن با زندگی مدرن،توجه به شیوه های زندگی  بانوی ایرانی درآن لحاظ می شد. داشتن تمامی استانداردهای ملی  و بین المللی همچون TUVو..... برای مدیران از اولویت ها  بوده وهست ، خانواده  بهاز کالا  دوست دارد  همیشه  و همیشه در خانه با شما باشد، چنین بود که  تنوع کالای  بهاز کالا بسیار و بسیار گشت و از کوچکترین فکر بانوی ایرانی تا تمام خواسته هایش را پاسخ گفت.
 

امروز بهاز کالا در طرح  ، رنگ  ، تنوع  ، زیبایی  و کارایی سر آمد است ، امروزبهازکالا روح هنر کدبانوی ایرانی را دوباره به خانه باز گردانده است وتمام حقانیت "خانواده بهاز کالا" در خانه های شما ظهور کرده است.

 

بانوی ایرانی ،نظم و زیبایی و کارایی