لوازم آشپزخانه

دریافت اطلاعات
در تهیه لوازم آشپزخانه غیر برقی و کاربردی ، مانند ظرف های مناسب برای نگهداری مواد خوراکی باید از مواد بهداشتی استفاده نمود. این امر سبب می شود تا این ظرف ها آلودگی را به خود جذب نکند و مواد خوراکی را مسموم نسازد. شرکت بهازکالا سعی بر این داشته تا از بهترین جنس مواد اولیه جهت تهیه لوازم آشپزخانه مانند سطل برنج ، جا ادویه ای ، جا حبوباتی ، سطل قند و شکر ، جا قاشقی و... استفاده نماید. همچنین سرویس های آشپزخانه استیل ، از بهترین نوع استیل که استیل ۳۰۴ نگیر می باشد تهیه گردیده اند تا از زنگ زدی وسایل آشپزخانه جلوگیری شود. چنانچه برای شستشوی سطوح لوازم استیل از مواد شوینده اسیدی و بسیار قوی استفاده نگردد ، هیچگاه آسیبی به آن وارد نمی شود و با گذشت سالیان مانند روز اول سالم می ماند و در آشپزخانه شما  می درخشد. لوازم آشپزخانه بهازکالا نسبت به نوع استیل و فلز استفاده شده در ظروف آشپزخانه ، در مقابل برند های دیگر قیمت مناسب تری دارد و از ظروف آشپزخانه ارزان محسوب می شود. برای خرید لوازم آشپزخانه به نمایندگی های موجود در سطح کشور مراجعه فرمایید. همچنین برای خرید اینترنتی و پرداخت آنلاین ، به فروشگاه اینترنتی بهازکالا یعنی سایت بهازشاپ رجوع فرمایید.
این لوازم بسیار ضروری و کاربردی هستند و در هر آشپزخانه ای از آنها استفاده می گردنند.در نظر داشته باشید به دلیل اینکه این ظروف با مواد غذایی در تماس مستقیم هستند باید از جنس مناسب و بهداشتی تهیه شوند.
شرکت بهازکالا با تولید لوازم مدرن آشپزخانه ، و طراحی زیبا  و خلاقیت در تنوع رنگی لوازم ، توانسته نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب کنند. به علاوه اینکه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات اعتماد مشتریان را جلب نموده تا با خیالی آسوده این لوازم را خریداری کنند.
انواع لوازم آشپزخانه