مکمل لوازم جهیزیه

مکمل لوازم جهیزیه
تاریخ:
۲۳ مرداد ۱۳۹۵
همیشه هنگام خرید، یک سری اقلام را فراموش می کنیم. مخصوصاً خرید لوازم آشپزخانه جهیزیه که بیش از صد قلم جنس کوچک و بزرگ دارد.برخی از وسایل آشپزخانه که بسیار ضروری هستند و معمولاً به فراموشی سپرده می شوند:

برس توالت
سرویس کفگیر و ملاقه
سرویس ابزار آشپزخانه
سرویس ادویه
سطل قند
قوطی حبوبات
سطل شکر
جا دستمالی
سینی
ترازو
جانانی
سطل برنج پیمانه
قوطی نبات
سطل روغن
قوطی ماکارونی
خاک انداز
سطل زباله
و...

نکته: برای مشاهده لیست کامل خرید جهیزیهکلیک کنید.

سعی کنید لوازمی که برای آشپزخانه می خرید، از نظر رنگ و جنس ست باشند و به هم بیایند. به این منظور می توانید همه این ها را در یک مجموعه هم رنگ و هم جنس و اصطلاحاً به صورت سرویس خریداری کنید.
معمولاً این نوع وسایل را از استیل،فلز و یا پلیمر تولید می کنند.

در بین سرویس های استیل، نوع استیل 304 نگیر، از بهترین کیفیت برخوردار است. استیل های بگیر و ... به مرور زمان (متغیر بین چند ماه تا چند سال) از بین می روند و زنگ می زنند.
«استیل بگیر» به استیل هایی می گویند که آهنربا را به خود جذب می کند و سهم بیشتری از آهن را شامل می شود که خاصیت زنگ زدگی در آنها بیشتر است.
در برخی از استیل های بگیر، از پوشش لاک مانندی استفاده می شود که خاصیت آهنربایی و زنگ زدگی را در آن کاهش می دهد.
اما استیل 304 نگیر، به هیچ وجه زنگ نمی زند.
در قسمت زیر انواع سرویس جهیزیه را آورده ایم که برخی، اقلام کمتری از لوازم آشپزخانه را شامل می شوند و برخی دیگر،لوازم بیشتری را در خود جای داده اند.
با کلیک بر روی آنها می توانید نمونه از عکس سرویس جهیزیه را مشاهده فرمایید. (نوع استیل این سرویس ها، همان استیل 304 نگیر، می باشد.)

سرویس جهیزیه 18 پارچه
(شامل: سطل برنج پیمانه، سطل قند، سطل روغن، 4عدد قوطی حبوبات، سرویس ادویه(6جا ادویه ای به همراه ظرف مخصوص)، سطل زباله پدالدار ۱۴ لیتری، جاقاشقی، خاک انداز، ترازو آشپزخانه)

سرویس جهیزیه 23 پارچه:
(شامل: سطل برنج پیمانه، سطل قند، سطل روغن، 4عدد قوطی حبوبات، یک جانانی و 3 عدد قوطی، سینی مستطیل، سرویس ادویه(6جا ادویه ای به همراه ظرف مخصوص)، سطل زباله پدالدار ۱۴ لیتری، جاقاشقی، خاک انداز، ترازو آشپزخانه)

سرویس جهیزیه 25 پارچه
(شامل: سطل برنج پیمانه، سطل قند، سطل روغن، 4عدد قوطی حبوبات، یک جانانی و 3 عدد قوطی، سینی مستطیل، سرویس ادویه(6جا ادویه ای به همراه ظرف مخصوص)، سطل زباله پدالدار ۱۴ لیتری، جاقاشقی، قوطی نبات، قوطی ماکارانی، سطل زباله کوچک، ترازو آشپزخانه)

سرویس جهیزیه 27 پارچه:
(شامل: سطل برنج پیمانه، سطل قند، سطل روغن، 4عدد قوطی حبوبات، یک جانانی و 3 عدد قوطی، سینی مستطیل، سرویس ادویه(6جا ادویه ای به همراه ظرف مخصوص)، سطل زباله پدالدار ۱۴ لیتری، جاقاشقی، خاک انداز، ترازو آشپزخانه،قوطی نبات، قوطی ماکارانی، سطل زباله کوچک، جادستمالی)

سرویس جهیزیه 40 پارچه
(شامل: سطل برنج پیمانه، سطل قند، سطل روغن، 4عدد قوطی حبوبات، یک جانانی و 3 عدد قوطی، سینی مستطیل، سرویس ادویه(6جا ادویه ای به همراه ظرف مخصوص)، سطل زباله پدالدار ۱۴ لیتری، جاقاشقی، خاک انداز، ترازو آشپزخانه، سرویس ابزار آشپزخانه، سرویس کفگیرو ملاقه، سطل زباله خشک)
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
    _____ _____    
    |____ ||____ |   
 _  _   / /  / / ___ 
| | | |  \ \  \ \ / _ \
| |_| |.___/ /.___/ /| __/
 \__,_|\____/ \____/ \___|
              
              
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
چطور آشپزخانه ای شیک و لوکس داشته باشیم؟
 ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

چطور آشپزخانه ای شیک و لوکس داشته باشیم؟

اگر در شرف چیدمان خانه عروس هستید و یا می خواهید دکوراسیون آشپزخانه منزلتان را تغییر دهید، این مقاله به شما کمک خواهد خواهد کرد. مهمترین عاملی که باعث می شود آشپزخانه ای شیک و لوکس به نظر آید، استفاده از یک هارمونی رنگ در یک طیف مشخص است. در قدم اول باید دید که دیوار آشپزخانه چه رنگی است، سپس ...  ادامه مطلب 
 ۲۴ بهمن ۱۳۹۵

راهنمای خرید اینترنتی محصولات بهازکالا

مرحله اول (انتخاب محصول) : برای خرید اینترنتی محصولات بهازکالا می بایست ابتدا به سایت فروش آنلاین بهازکالا به آدرس bahazshop.ir  مراجعه کرده و در منوی بالا، روی «محصولات» کلیک فرمایید. این قسمت شامل 3بخش «سطل زباله ها» ، «لوازم آشپزخانه» و«سرویس آشپزخانه» می باشد. به ...  ادامه مطلب 
چه سطل زباله ای مناسب است؟
 ۲۳ مرداد ۱۳۹۵

چه سطل زباله ای مناسب است؟

برخی سطل زباله ها پدالدار هستند که با فشار پا به پدال، درب آنها باز می گردد. سطل زباله پدالدار برای سرویس های بهداشتی، حمام و آشپزخانه مناسب می باشد. زیرا این محیط ها معمولاً آلوده بوده و بهتر است حتی الامکان درب آن با دست باز نشود. از این رو باید حتماً درب داشته باشند تا آلودگی زباله های سرویس بهداشتی و یا ...  ادامه مطلب 
لیست کامل خرید جهیزیه
 ۲۳ مرداد ۱۳۹۵

لیست کامل خرید جهیزیه

لیست کامل خرید جهیزیه و لوازم چمدان عروس و داماد به همراه لیست کارهای قبل از عروسی در زیر آورده شده است. این لیست تمامی لوازم یک خانه کامل را دارا می باشد. آقا داماد های محترم توجه داشته باشند که به هیچ وجه لازم نیست تمامی این اقلام در جهیزیه وجود داشته باشد!!! عروس خانم های عزیز فایل pdf را دانلود کنید، از آن ...  ادامه مطلب